oprawa dźwiękowa PDF Drukuj Email

 

Oprawa dźwiękowa zawodów

           Na oprawę dźwiękową składają się zarówno podkład muzyczny całych zawodów jak i jingle, intra, cody, fanfary itd., które czynią widowisko bardziej atrakcyjne dla publiczności jak i samych zawodników. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez muzycznych ma swoje odbicie w jakości świadczonych usług na tym polu. Zostało to docenione przez wielu organizatorów zawodów, m.in. „Gali Jeździeckiej” na katowickim Spodku oraz " Parady Jeździeckiej" we wrocławskiej Hali Stulecia.

Nagłośnienie zawodów halowych i plenerowych.

          Integralną częścią dobrej oprawy muzycznej jest jej profesjonalne nagłośnienie. Dzięki używanym przez nas zestawom nagłośnieniowym oferujemy czyste i pełne brzmienie zarówno muzyki jak i spikera zawodów.

 Spikerowanie zawodów

          Realizowanie nagłośnienia, dźwięku i komentarza przez jeden zespół powoduje, że unika się niepotrzebnych nieporozumień między obsługującymi widowisko, przez co zawody przebiegają spójnie, płynnie i bez zbędnych przerw.

Inne 

        W naszej ofercie posiadamy również inne usługi związane z realizacją dźwięku np. tworzenie dźwiękowych spotów reklamowych itp.

 
Reklama